Ndërlidhjet

TIRANË


Një nënë me tre fëmijët ka gjetur vdekjen kur banesa e tyre në katin e shtatë në Tiranë, në orët e mëngjesit u përfshi nga zjarri. Sadete Gutaj dhe të bijat, të moshës prej 1 deri 10 vjeç, vdiqën nga asfiksimi. Familja Gutaj ishte nga Gjakova dhe banonte prej disa vitesh në Tiranë. Njoftohet se bashkëshorti i saj në momentin e tragjedisë nuk ndodhej në shtëpi.
XS
SM
MD
LG