Ndërlidhjet

ATHINË


Ministrat e Jashtëm të Greqisë, Bullgarisë dhe Rumanisë, do të bisedojnë nesër në Athinë për pranimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian. Shefat e diplomacive të tri vendeve gjithashtu do të diskutojnë për Kosovën dhe bashkëpunimin në rajon.
XS
SM
MD
LG