Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në orët e vona të mbrëmjes së shkuar ka shpërthyer një granatë dore në Obiliq, duke shkaktuar dëme materiale, por pa pasoja në njerëz.
Pronari i banesës ku ka ndodhur shpërthimi është i nacionalitetit serb.
Në vendngjarje kanë dalë njësitë e nevojshme për ekzaminim dhe ato po punojnë për t’i sqaruar rrethanat që kanë të bëjnë me rastin.
XS
SM
MD
LG