Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 20 njerëz janë vrarë dhe 80 të tjerë janë plagosur në qytetin verior të Baxhit në Irak. Automjeti bombë pati si cak një pikë të përbashkët kontrolli të forcave irakiane me trupat amerikane.
XS
SM
MD
LG