Ndërlidhjet

SAN FRANCISKO


Një person ka vdekur pasi ishte sulmuar nga një tigër në kopshtin zoologjik në San Francisko të Shteteve të Bashkuara. Dy vizitorë të tjerë kanë marrë plagë serioze, pasi katër tigra ia dolën të largoheshin nga kafazet e tyre. Policia e vrau tigrin e involvuar në sulm. Tre tigrat e tjerë u zunë dhe u kthyen në kafazet e tyre.
XS
SM
MD
LG