Ndërlidhjet

PEKIN


Kryeministri i Japonisë Jasuao Fukuda ka filluar një vizitë zyrtare në Kinë për të diskutuar cështjet me interes dypalësh, përfshi ndryshimet klimatike dhe premtimin e Koresë së Veriut për t'i mbyllur programet e armëve bërthamore.
XS
SM
MD
LG