Ndërlidhjet

NAUDERO, PAKISTAN


Djali 19 vjecar i ish udhëheqëses së vrarë të opozitës pakistaneze, Benazir Bhutto është zgjedhur në krye të Partisë së Popullit të Pakistanit (PPP), në takimin e sotëm të partisë.
"Është vendosur që së bashku me Bilallin partinë ta drejtojë dhe i ati i tij, bashkëshorti i Benazir Bhuttos, Asif Ali Zardari", bën të ditura burimet e partisë së zonjës Bhutto.
XS
SM
MD
LG