Ndërlidhjet

SEUL


Raporte nga Korea e Jugut thonë se të paktën 10 veta vdiqën dhe rreth 20 të tjerë mbetën të ngujuar nën tokë si pasojë e zjarrit që përfshiu një depo. Qindra zjarrfikës dhe oficerë policie po punojnë për të shuar flakët që përfshinë ndërtesën në Inchon, rreth 80 km në jug të Seulit. Shkaqet e zjarrit nuk janë bërë të qarta.
XS
SM
MD
LG