Ndërlidhjet

MOSKË


Dy gra kanë vdekur dhe 11 persona të tjerë kanë mbetur në rrënojat e ndërtesës së shkatërruar nga shpërthimi i gazit në qytetin rus të Kazanit.
XS
SM
MD
LG