Ndërlidhjet

SAN PAOLO


Policia braziliane ka gjetur dy piktura të vjedhura muajin e kaluar nga muzeu i arteve të San Paolos. Pikturat e dy mjeshtërve të mëdhenj, Pablo Picassos dhe Candido Portinarit kishin një vlerë prej 56 milion dollarësh.
XS
SM
MD
LG