Ndërlidhjet

LAHORE


Së paku 20 persona janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga një sulm vetvrasës në qytetin pakistanez të Lahores.
Sulmi ndodhi jashtë ndërtesës së Gjykatës së Lartë, kurse shumica e viktimave ishin policë.
XS
SM
MD
LG