Ndërlidhjet

PRISHTINË


Nëntë persona, tetë malazez dhe një turk janë arrestuar në Kosovë nën dyshimin se ishin të përfshirë në trafikun e qenieve njerëzore.
Sipas policisë të gjithë gjenden në qendrën e paraburgimit në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG