Ndërlidhjet

BEVERLY HILLS


Mbrëmë në Beverly Hills u shpallën fituesit e çmimit "Globi i Artë". Çmimin për fotografi më të mirë e fitoi filmi "Atonement". Aktore dhe aktor më të mirë u shpallën Julie Christie dhe Daniel Day-Lewis. Çmimet "Globi i Artë" konsiderohen si pararendës të çmimeve Oskar, që do të ndahen në muajin shkurt.
XS
SM
MD
LG