Ndërlidhjet

BEJRUT


Katër persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur nga një shpërthim pranë ambasadës amerikane në kryeqytetin libanez.
Të katër viktimat ishin vendas, derisa cak i sulmit ishte një automjet i ambasadës amerikane.
XS
SM
MD
LG