Ndërlidhjet

AMSTERDAM


Prokuroria e Gjykatës së Hagës për ish Jugosllavinë ka kërkuar 25 vjet burg për ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj dhe po kaq për Lah Brahimajn dhe Idriz Balajn.
XS
SM
MD
LG