Ndërlidhjet

XHAKARTË


Ish presidenti dhe diktatori i Indonezisë Suharto ka vdekur mbrëmë në moshën 86 vjeçare. Suharto ka qenë president i Indonezisë plot 32 vjet.
XS
SM
MD
LG