Ndërlidhjet

LONDËR


Presidenti i Pakistanit Pervez Musharaf në përfundim të turneut të tij evropian sot takon kryeministrin britanik Gordon Brown. Situata para zgjedhjeve parlamentare në Pakistan pritet të jetë temë kyçe e dy bashkëbiseduesve. Gjatë turneut Musharaf ka mbrojtur pikëpamjet e tij demokratike duke iu bërë me dije liderëve evropianë se zgjedhjet e 18 shkurtit do të jetë të lira dhe të ndershme.
XS
SM
MD
LG