Ndërlidhjet

MAJAMI


Republikanët në Florida po votojnë për zgjedhjet e para vendimtare për kandidatin që do ti prezantojë ata në garën presidenciale. Anketat sugjerojnë se kandidatët në këtë garë janë John McCain dhe Mitt Romney, ish kryebashkiaku i New Yorkut Rudy Giuliani i cili mbetet prapa, është duke kërkuar fitoren për të mbetur kandidat.
XS
SM
MD
LG