Ndërlidhjet

MAJAMI


Republikanët në Florida po votojnë për zgjedhjet partiake për kandidatin që do ti prezantojë ata në garën presidenciale. Anketat sugjerojnë se kandidatët në këtë garë janë John McCain dhe Mitt Romney, ish kryebashkiaku i New Yorkut Rudy Giuliani i cili mbetet prapa, është duke kërkuar fitoren për të mbetur kandidat.
XS
SM
MD
LG