Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të dyshuar për përfshirje në trafikim të armatimit, kanë thënë zyrtarët. Zëdhënësi i SHPK-së, Veton Elshani, tha se ata ishin arrestuar në operacione të ndara në Kosovën juglindore dhe se të gjithë po mbaheshin në arrest. Dy prej tyre janë shtetas të Shqipërisë.
XS
SM
MD
LG