Ndërlidhjet

MOSKË


Shtetet e Bashkuara dhe Rusia do vendosin edhe zyrtarisht dialog në fushën ekonomike në nivel ministror. Kjo është bërë e ditur nga Ambasada amerikane në Moskë, e cila thekson se bisedimet do fillojnë në pranverë në Uashington.
XS
SM
MD
LG