Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në Serbi filloi heshtja para zgjedhjeve presidenciale, që mbahen të dielën.
Të dy kandidatët, properëndimori Boris Tadiq dhe nacionalisti pro rus, Tomisllav Nikoliqi i mbajtën mbrëmë tubimet e tyre përfundimtare.
XS
SM
MD
LG