Ndërlidhjet

BEJRUT


Në kufirin libanez një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur nga zjarri i forcave izraelite. Këto të fundit thanë se goditjet ishte kundërpërgjigje ndaj shkëmbim zjarrit me trafikantëve të drogës.
XS
SM
MD
LG