Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kandidatët presidencialë amerikanë po i mbajnë fushatat e fundit në prag të votimeve të së "Martës së Madhe" në më shumë se 20 shtete federale. Te Demokratët, senatorët Barack Obama dhe Hillary Clinton ndodhen në një garë të ngushtë. Te Republikanët, në sondazhe prin senatori John McCain ndaj rivalit Mitt Romney.
XS
SM
MD
LG