Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e shtetit, Condoleezza Rice është nisur për në Londër për tu takuar me kryeministrin Gordon Brown dhe ministrin e jashtëm britanik, David Miliband. Pritet se në takimin e nesrëm me zyrtarët e lartë britanikë zonja Rice do të diskutoj për Afganistanin, Irakun, Iranin dhe Kosovën.
XS
SM
MD
LG