Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Shtatë palestinezë raportohet të jenë vrarë nga sulmet ajrore izraelite dhe bombardimet në Rripin e Gazës. Policia e Hamasit tha gjashtë të vrarët janë militantë ndërsa njëri civil.
Izraeli ka thënë se do t'i vazhdojë sulmet nga ajri kundër militantëve në Gaza përderisa këta të fundit do të vazhdojnë raketimet kundër Izraelit.
XS
SM
MD
LG