Ndërlidhjet

UASHINGTON


Gara për të fituar kandidmin e demokratëve për zgjedhjet presidenciale amerikane sot vazhdon në tre shtete tjera. Senatorët Hillary Clinton dhe Barack Obama do të përpiqen të sigurojnë sa më shumë nga 160 delegatët që do të dalin nga votimet në Uashington, Nebraska dhe Luiziana.
XS
SM
MD
LG