Ndërlidhjet

JERUSALEM


Një fëmijë 8 vjecar izraelit është plagosur si pasojë e një sulmi me raketa nga Rripi i Gazës. Forcat izraelite deri tani po përmbahen dhe nuk kanë ndërmarrë ndonjë aksion në shkallë të gjerë në territorin që kontrollohet nga grupi militant Hamas.
XS
SM
MD
LG