Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 11 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 30 të tjerë janë plagosur nga dy shpërthime në juglindje të Bagdadit. Një nga sulmet kishte si cak takimin e krerëve sunitë aleatë të forcave amerikane në Irak.
XS
SM
MD
LG