Ndërlidhjet

SHBA: 7 veta humbin jetën


Shtatë persona humbën jetën në shtetin amerikan të Merilendit në një garë të paligjshme me makina.

Incidenti nuk është qartësuar plotësisht dhe nuk është e sigurt nëse makina që shkaktoi viktimat po merrte pjesë në garë.
XS
SM
MD
LG