Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 8 sulme me bomba kanë ndodhur në mëngjesin e Vitit të Ri, në Bagdad, nga të cilat janë vrarë disa njerëz, dhe të paktën 11 janë plagosur. Ndërkaq sot janë liruar 6 punonjës të ambasadës sudaneze të marrë peng në Bagdad.
XS
SM
MD
LG