Ndërlidhjet

SEUL


Qeveria e Koresë së Veriut i ka dërguar një mesazh për Vitin e Ri ushtrisë ku i shprehet se ata duhet të kthehen në plumba dhe bomba kundër një sulmi të mundshëm amerikan.
Autoritetet e Pong Jangut i bënë thirrje gjithashtu Koresë së Jugut të bashkohet për ti "bërë ballë përpjekjeve amerikane për shpalljen e një tjetër lufte" kundër gadishullit korean.
XS
SM
MD
LG