Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


200 policë i kanë pushtuar zyrat qeveritare në jug të Rripit të Gazës, në qytetin e Rafahut, dhe kanë qëlluar në ajër. Policët thanë se protestojnë për dështimin e autoriteteve palestineze në mungesën e ligjshmërisë në Rripin e Gazës.
XS
SM
MD
LG