Ndërlidhjet

XHAKARTË


Të paktën 22 njerëz kanë vdekur dhe qindra shtëpi janë shkatërruar, si pasojë e përmbytjeve nga shirat e rrëmbyeshëm, në rajonin lindor të Indonezisë, Java.
Policia ka thënë se edhe 2 veta janë të zhdukur nga vërshimet, të cilat janë të zakonshme në Indonezi.
XS
SM
MD
LG