Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ekipi i Serbisë për negociatat rreth statusit të Kosovës sot e ka miratuar platformën e bisedimeve. Kjo Platformë parasheh sovranitetin e Serbisë ndaj Kosovës dhe autonomi substanciale për Kosovën brenda Serbisë.
XS
SM
MD
LG