Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri Bajram Kosumi i ka përgëzuar sot qytetarët dhe besimtarët ortodoksë të Kosovës, me rastin e festës së Krishtlindjes.
Në telegramin e tij thuhet se kjo është një festë e cila shërben për forcimin e bashkimit dhe për koordinimin e përpjekjeve tona për ndërtimin e një Kosove të pavarur, demokratike dhe evropiane.
XS
SM
MD
LG