Ndërlidhjet

ADEN


Ministri i Jashtëm italian njoftoi se janë liruar 5 italianët e marrë peng.
5 pengjet mes të cilëve dhe tri gra, u rrëmbyen ditën e dielë nga një grup personash në rajonin e Maribit, pranë kryeqytetit Sanaa. Ende nuk janë bërë publike rrethanat e lirimit të pengjeve.
XS
SM
MD
LG