Ndërlidhjet

ANKARA


Në Turqi ka vdekur fëmija i tretë nga gripi i shpezëve në lindje të Turqisë. Vajza ishte motra e dy fëmijve të tjerë që gjetën vdekjen po nga virusi i shpezëve të dielën dhe të enjten në spital. Fëmijët jetonin në një zonë të largët rurale pranë kufirit me Armeninë.
XS
SM
MD
LG