Ndërlidhjet

TEGUSIGALPA


Të paktën 13 të burgosur e kanë humbur jetën dhe rreth 30 janë plagosur gjatë një shkëmbim zjarri të të burgosurve në burgun qendror të Hondurasit.
Ministria e brenshme njoftoi se policia dhe gardianët ende përpiqen të rivendosin rendin.
XS
SM
MD
LG