Ndërlidhjet

ANKARA


Fëmija i tretë nga e njëjta familje ka vdekur sot në qytetin Van të Turqisë pasi ishte infektuar nga virusi i gripit të shpendëve. Vëllai dhe motra e viktimës së sotme kishin humbur jetën të djelën dhe të enjten e kaluar.
XS
SM
MD
LG