Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e Shtetit, Condoleezza Rice ka anulluar vizitat në Australi dhe Indonezi për të ndjekur nga afër zhvillimet rreth shëndetit të kryeministrit izraelit Ariel Sharon. Rice ka biseduar gjatë ditës me ushtruesin e detyrës së kryeminsitrit, Ehud Olmert.
XS
SM
MD
LG