Ndërlidhjet

XHALALABAD


Një person është vrarë dhe të paktën një polic është plagosur, si pasojë e një sulmi vetëvrasës në qytetin lindor të Afganistanit, Xhalalabad. Policia tha se personi që ka vdekur dyshohet të ketë qenë sulmuesi.
XS
SM
MD
LG