Ndërlidhjet

JERUSALEM


Mjekët thanë se e kanë realizuar sot dhe një fotografim të trurit, por rezultatet nuk do të publikohen derisa të ndryshojë gjendja e kryeministrit izraelit, Ariel Sharon. Ata thanë se ende është herët të jepen vlerësime për gjendjen e tij. Pas operacionit të dytë, mjekët kanë thënë se fotografimi ka treguar shenja përmirësimi në krahasim me ato të mëparshmet.
Nderkohe Sekretarja amerikane e Shtetit, Condoleezza Rice, e ka anuluar vizitën e planifikuar për në Indonezi dhe Australi, për shkak të shqetësimeve lidhur me gjendjen e zotit Sharon dhe situatën në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG