Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy punonjës të sigurimit të Gjykatës Komunale të Prishtinës, një shqiptar dhe një serb janë plagosur me armë zjarri mbrëmë në degën e kësaj gjykate në Graçanicë. Policia tha se ka arrestuar dy persona të armatosur të dyshuar për plagosjen e rojeve të sigurimit të gjykatës. Të plagosurit njoftohen se janë në kushte stabile.
XS
SM
MD
LG