Ndërlidhjet

JERUSALEM


Mjekët thanë se gjendja shëndetësore e Sharronit është përmirësuar shumë pak. Një skaner i trurit ka treguar se ka patur një reduktim të vogël të hemoragjisë. Por doktorët shprehen se gjendja mjekësore e kryenministrit izraelit mbetet kritike.
Ndërkohë Sekretarja amerikane e Shtetit, Condoleezza Rice, ka anuluar vizitën e planifikuar për në Indonezi dhe Australi, për shkak të shqetësimeve lidhur me gjendjen e zotit Sharon dhe situatën në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG