Ndërlidhjet

ANKARA


12 njerëz janë vrarë dhe 44 janë plagosur si pasojë e një bllokimi automjetesh në një rrugë kryesore që lidh Ankaranë me Stambollin. Zyrtarët e policisë thanë se në incidentin automobolistik u përfshinë 16 makina.
XS
SM
MD
LG