Ndërlidhjet

UASHINGTON


Nënpresidenti amerikan Dick Cheney, është dërguar në spital për shkak të problemeve me frymëmarrjen. Cheney prej kohësh vuan nga zemra, ku dhe i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale.
XS
SM
MD
LG