Ndërlidhjet

BEOGRAD


Persona të armatosur kanë vjedhur katër piktura, përfshi vepra të Rembrandit dhe Rubensit nga një muzeum në Novi Sad.
Drejtori i muzeut tha se vlera e pikturave të vjedhura shkon në disa miliona dollarë, por ai ka shtuar se ato njihen mirë, ndaj do jetë e vështirë të shiten.
XS
SM
MD
LG