Ndërlidhjet

AMSTERDAM


Njoftimet bëjnë të ditur se një shpërthim ka ndodhur sot në një qender tregtare në Hollandë në Ultreht. Për pasoje janë plagosur disa njerëz. Policia dhe zjarrfikesit mendojnë se zjarri erdhi për shkak të gazit.
XS
SM
MD
LG