Ndërlidhjet

JERUSALEM


Një sulmues me bombë ka shpërthyer veten dhe ka vrarë një palestinez tjetër në qytetin e Jeninit. Shpërthimi ndodhi gjatë sulmeve ajrore në Bregun Perëndimor. Ndërkaq ushtria e Izraelit njoftoi se ka vrarë një militant në përpjekje për tu arratisur.
XS
SM
MD
LG